Realizované akce

Zajišťujeme dlouhodobě Aftersales netechnické školení pro značku ŠKODA AUTO 

Náš tým lektorů přímo v prostorách ŠKODA TRAINING CENTRE v lokalitě Mladá Boleslav, Kosmonosy


Naše vzdělávací programy jsou zaměřeny na tato klíčová témata:

Servisní procesy
Management servisu a management skladu - leadership 
Servisní marketing - Internetový marketing a Komunikace na sociálních sítích
Nákupní proces zákazníka
Brand management - značka ŠKODA AUTO
Prodej originálních dílů a prodej originálního příslušenství
Ekonomika servisu
Ekonomika skladu
Elektromobilita a nákupní proces zákazníka
IT systémy pro servisní činnost
Digitání komunikace a on-line technologie
Aktivní komunikace se zákazníky - spokojenost a věrnost zákazníků včetně CRM
Mezinárodní tréninky - metodika školení 

Konference pro management a direktory - značka Oriflame

Bylo nám potěšením se ve spolupráci s agenturou Empro podílet na zajištění vzdělávací části Manažerské a direktorské konference Oriflame 2012

Děkujeme za příjemnou atmosféru skvěle sladěnému týmu direktorů a manažerů Oriflame a vůbec všem zúčastněným!
 

Call party pro aktivní telemarketing - značka Annonce


Call Party, to je netradiční trénink pro aktivní telemarketing. Naše řešení odpovídá na potřeby obchodního týmu interaktivní formou učení pomocí vlastní zkušenosti - to vyžaduje plné soustředění a nasazení všech účastníků.

Aktivní zapojení do projektu se inzertním poradkyním podařilo na 100%! Nová metodika účastníky obohatila a pomáhá jim v jejich přístupu k zákazníkům.


CRM workshop s garanty, renomovanými experty 
- značka Omnicom Media Group

V současné době se můžeme potkat s řadou vyškolených zaměstnanců. Teoreticky vše znají, dokáží dlouhé hodiny mluvit o typologii klientů, vyjednávacích taktikách, řešení a předcházení konfliktů. Když ale dojde na věc, je pro ně někdy obtížné správně vyhodnotit situaci a získané znalosti využít ve své praxi...

Proto jsme ve spolupráci vyvinuli revoluční typ školení, ve kterém se účastníci zaměřují na procvičování a díky přítomnosti garantů i uvědomění si svých znalostí a jejich využití ve svém businesse.

Host - garant je na každé školení pečlivě vybrán a je to vždy zajímavá osobnost z business sféry a má se zvoleným tématem velkou zkušenost. Je to člověk, který nás o svých kvalitách nemusí přesvědčovat, protože za ním stojí jeho úspěšná kariéra. Garant se s námi dělí o své zážitky a my získáváme nejen praktické tipy, ale i motivaci pro vlastní práci.

Střídáním netradičních míst konání bloků školení získávají účastníci zajímavé podněty. Samotné školení tak získává na atraktivitě.

Naším cílem není jen suchý výklad další teorie, ale pomocí modelých příkladů z daného business segmentu motivovat v aplikaci do praxe dané firmy a daného účastníka!

Kurz aplikace koučování pro pedagogy - ZŠ Klíček

Naše školení se soustředilo na interaktivní metodiku vzdělávání pro učitele a management na ZŠ ve smyslu zapojení žáků do výuky

Kurz aplikace koučovacích metod při individuální práci s žáky proběhl v příjemném prostředí ZŠ Klíček. Na každém kroku bylo zřejmé, že škola je tu pro děti a prostředí si žáci aktivně spoluvytvářejí – stěny zdobí výtvory žáků/umělců: koutek živé přírody, informační tabule školního parlamentu.... Poznali jsme tým motivovaných učitelů, který hledá další možnosti, jak dětem pomáhat individuálně rozvíjet jejich potenciál.

Děkujeme za skvělou atmosféru v ZŠ Klíček